Gastro Pass CARD

S chutí vsaďte vše na jednu kartu

Elektronické stravenky od Sodexo výrazně zjednodušují
poskytování stravenek

Mám zájem o kartu PROČ ELEKTRONICKOU
STRAVENKU OD SODEXO

Zaměstnavatel

a

Ušetříte čas a snížíte si administrativu

Pouze jednorázově objednáte a rozdáte karty a následně už jen dobíjíte elektronické stravné (princip zůstává stejný jako u papírových stravenek).

c

Nemusíte skladovat a roznášet stravenky

Odpadnou vám náklady na doručování papírových stravenek, jejich skladování v trezoru a distribuci v rámci firmy.

k

Karty a stravné objednáte velmi jednoduše

V jednom kroku můžete objednat karty, stravné a papírové stravenky Můžete si vybrat doručení karet na adresu firmy nebo na soukromé adresy zaměstnanců.

g

Podporu pro uživatele vám zajistíme

Neřešíte dotazy zaměstnanců, Sodexo podpora pro uživatele přes webovou aplikaci a naši infolinku zajistí zodpovězení všech otázek zaměstnanců.

Proč elektronickou stravenku od Sodexo

Rychlé a chytré objednávání

Objednávání stravného a karet probíhá stejným způsobem, jako jste zvyklí u papírových stravenek a to na našem portálu www.mojeSodexo.cz.

Vše na jednom místě

V jednom kroku můžete objednat: karty, elektronické stravné, papírové stravenky. Jednoduše si v objednávce zvolíte typ produktu.

U nás nebudete čekat

Běžně připisujeme prostředky na kartový účet zaměstnance do několika minut od objednání. Maximálně však do 24 hodin.

Volba doručení

Můžete si vybrat doručení karet na adresu firmy nebo na soukromé adresy zaměstnanců.

Bezstarostné používání

Kartu zaměstnanec nemusí aktivovat

Vaši zaměstnanci nemusí pro aktivaci své nové karty nikam volat ani chodit. Karta se automaticky zaktivuje při první platbě přes platební terminál.

Podporu pro uživatele vám zajistíme my

Pro zjištění zůstatku na účtu nebo pro blokaci karty mohou vaši zaměstnanci využít svůj osobní účet přístupný z počítače, chytrého telefonu či tabletu. Stejně tak je jim pro tyto operace k dispozici Sodexo zákaznická linka 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nemusíte řešit dotazy zaměstnanců. Jednoduše je nasměrujete na naši podporu pro uživatele:

Sodexo osobní účet na www.sodexo-ucet.cz
Sodexo zákaznická linka na 233 113 435
V případě ztráty nebo odcizení karty si ji zaměstnanec sám zablokuje a prostřednictvím svého účtu vás požádá o kartu novou. O své prostředky nepřijde, převedeme mu je na novou kartu.

Pohodlná správa karet

Vše spravujete pohodlně a on-line

Na objednávkovém portálu www.mojeSodexo.cz můžete provádět objednávky, sledovat jejich stav a spravovat své kartové portfolio.

Možnost karet do zásoby

Chtěli jsme vám maximálně ulehčit práci, a proto pouze u Sodexo si můžete objednat karty do šuplíku. Karty tak máte vždy po ruce a můžete je okamžitě předat novým zaměstnancům. To znamená, že nemusíte čekat na výrobu nové karty a ušetříte za poštovné!

Výhodná exspirace karet pouze jednou za rok

Pouze Sodexo vám nabízí karty, které exspirují v jednom termínu v roce. Tento termín vám přiřadíme podle data první objednávky, nebo si ho můžete zvolit sami. Opět ušetříte za poštovné, které platíte pouze jednou za rok!

Na exspiraci vás sami upozorníme

Nemusíte na nic myslet ani hlídat, kdy a jaké karty nebo stravné exspirují. Na jejich exspiraci vás i vaše zaměstnance vždy upozorníme. Exspirace stravného funguje stejné jako u papírových stravenek. To znamená, že platnost je až 16 měsíců. Při transakcích kartou se automaticky čerpají nejstarší prostředky na účtu.

Bezpečné řešení, které máte vždy pod kontrolou

Transakce jsou maximálně chráněny

Garantujeme vám vysokou úroveň zabezpečení dat v Sodexo objednávkovém systému i dat nahraných na kartě. Úroveň zabezpečení je srovnatelná s bankovní platební kartou. Všechny transakce jsou z důvodu ochrany prostředků na kartovém účtu autorizovány online a transakce jsou chráněny PIN kódem.

Veškeré operace může provádět pouze oprávněná Osoba

Objednání karet i elektronického stravného může provádět pouze osoba určená zaměstnavatelem a to po přihlášení do objednávkového systému. Náklady tak máte plně pod kontrolou.

Mám zájem o kartu

Mám zájem o stravenkovou kartu a rád bych se dozvěděl více informací o kartě Gastro Pass CARD.

Vyplňte prosím kontaktní údaje a my vás budeme co nejdříve kontaktovat:

o